Android Oyun Tavsiyesi Hungry Shark Evolution

Mobil Tekno Fare 1.244 kez okundu.

Hungry Shark Evulution android işletim sistemine sahip cihazlarınızda zevkle oynayabileceğiniz bir köpekbalığı oyunu.
Oyundaki amacımız bizim kontrolümüzde olan köpekbalığının karnını doyurmak. Bunun için de çevrede gezen diğer balıkları köpekbalığına yedirmeniz gerekiyor. Her ne kadar kolay gözükse köpekbalığı çok aç ve sürekli balık yemek istiyor. Eğer balık yedirmezseniz ölüyor ve oyunu kaybediyorsunuz.

Köpekbalığının ne kadar canı kaldığına oyun ekranından bakabilirsiniz. Bu göstergeyi dikkate alarak çevrede gezen balıkları yedirmelisiniz.

Oyunun grafikleri ücretsiz bir uygulamaya göre çok gelişmiş. Ancak oyunun kontrolleri çok iyi değil. Bunun için bir güncelleme en kısa sürede gelecektir. Beklemede kalın.

Hungry Shark Evolution köpekbalığı oyununu Google Play Store üzerinden 1 milyondan fazla kişi indirmiş. Oyun toplam 4,6 puan almış.

90 MB boyutundaki bu eğlenceli oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Oyun indirmek için tıklayınız:Oyun Linki

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
  • kartal677

    Bence Android cep telefonunuz veya tabletiniz varsa ve sizi uzun süre eğlendirecek bir oyun arıyorsanız, Hungry Shark sizin ilacınız olacak demektir,güzel bir aksiyon oyunu,tavsiyem.

  • msnx

    Bence canınız sıkıldığında zevkli vakit geçirmek için oynıyabileceğiniz küçük boyutlu iyi bir oyun.Androit işletim sistemine sahip telefon ve tableti olan arkadaşların tercih edebileceği bir oyun.

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat