Android Oyunu Shellrazer İnceleme

Android Tekno Fare 1.154 kez okundu.

Bu yazıda sizlere gerek grafikleri gerekse de ses efektleri bakımından müthiş bir aksiyon oyununu tanıtacağız. Oyunun adı: Shellrazer

Oyun içerisinde bir kaplumbağayı yönetiyoruz ve bu kaplumbağa ile düşmanlara karşı savaşıyoruz. Kaplumbağamızı daha da güçlendirmek için ona yeni silahlar alabilir ve bu silahları kaplumbağanın üzerine takabiliriz.

Oyun android markette ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı şekilde android kullanıcılarına sunulmakta. Ücretsiz sürümde bölüm kısıtlaması mevcut ancak ücretli sürüme yükseltirseniz ekstradan bölümler kullanımınıza açılıyor.

Shellrazer 32 MB boyutunda ve gerçekten çok güzel grafik ve ses efektlerine sahip. Shellrazer adlı aksiyon oyununu oynayabilmeniz için en az Android 2.3.3 sürümüne sahip olmanız gerekmekte.

Bu eğlenceli ve aksiyon dolu oyunu Google Play Store üzerinden aşağıdaki link yardımıyla indirebilirsiniz.

Shellrazer indirme linki: Buradan indirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
  • kartal677

    75 seviyesi olan bataklık,ormanlık,çöl ve kumları geçerken,bir sürü düşmanı alt etmen gereken güzel ve sürükleyici iyi bir aksiyon oyunu olan Shellrazer’i oynamak için Android 2.3.3 sürümüne veya üzeri sürümlere sahip olmak lazım.

  • msnx

    Android işletim sistemi kullananların oynıyabileceği ilginç efektlere sahip zevkli bir ilerleme oyunu güzel vakit geçirmek isteyenlerin tercih edeceği bir oyun.

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat