Anlamsız Haber Siteleri

Köşe Yazıları Tekno Fare 2.058 kez okundu.

Bana bir alan adını bulun,tema hosting ve WordPress kurulumunuzu yapıp bir saat içinde size teslim edeyim. 🙂 Evet,işte bu kadar basit. Sonrasında 10-15 TL’ye bir logo facebook,twitter sayfası bir slogon ve gelsin içerikler!

Günümüzde de bu tür siteler aşırı derece de çoğalmaya başladı.Bu site sahiplerinin ilk amacı para kazanmak.. Herkes para kazanmak ister ama iyi bir bütçe olmaksızın ve farklı bir şeyler yapmadıktan sonra tutunmak çok zor..

Teknoloji Haberleri Sitesi Açmak

Türkiye’de ki en iyi teknoloji siteleri dahi yabancı bloglardan alınan  yazıları Türkçe’ye çevirerek günlük içeriğini sağlıyor. Shiftdelete,Chip gibi teknoloji sitelerinden haberleri takip ediyoruz..Açılan teknoloji blogları da bu gibi sitelerden aldığı yazıları copy-paste ya da kendi diliyle yazıyor..

İyi de ben senin siteni neden takip edeyim.. Burada belirtmek istediğim fark yaratmak,benim senin siteni takip etmem için bir neden olmalı.. 🙂

Kısaca bu tür siteler açarken bir kez daha düşünün.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat