Clash of Clans Detaylı İnceleme

Android Tekno Fare 3.851 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar.

Bu konumuzda sizlere son zamanlarda baya popüler olan bir oyun hakkında bilgiler vermek istiyorum.Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun hakkında kısa bir bilgilendirme yapıp resimlerle inceleyelim.

Clash of  Clans eski dönemleri hatırlatan bir strateji oyunu diyebilirim.Online olarak oynanan bu oyunun başlangıcında size bir köy verilir bu köyünüzü geliştirerek düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz.

Oyunu oynama fırsatım oldu kendi oyunum üzerinden bazı kareler paylaşarak konuya devam edelim.

 

Yukarıda yeni başladığı bir oyundan bir kare aldım.Gördüğünüz gibi altın madenleri,birbirinden farklı askerler,işçiler,iksir depoları bulunuyor.

Oyun başlangıcında 2 adet inşaat işçiniz bulunuyor.Bütün işlerinizi bu işçiler yapıyor diyebilirim.Sağ üst tarafta altın,iksir ve taş mevcutlarınız bulunuyor.Aralarında en değerlisi yeşil taşlar diyebilirim.Bu yüzden oyun başlangıcında hemen harcamayın.

Altın ve iksirlerle binalarınızın seviyesini yükseltebilirsiniz.Sol tarafta klan sekmesi bulunuyor.Herhangi bir klana katılarak asker yardımında bulunabilir diğer oynayanlarla sohbet edebilirsiniz.Oyunun başlangıcında klan binası bozuk,40 bin altın ile yaptırabilirsiniz.

 

Yukarıda da gördüğünüz gibi klandaki arkadaşlar takviye askere ihtiyaç duyuyor.Siz de istek de bulunabilirsiniz.Bunun süresi ve limiti var tabii ki..

clash of clans

Saldır! butonuna tıkladığınızda size uygun rakiplere savaş açabilirsiniz.Onlar da size saldırabilirsiniz.Saldırı sonrası rakibin kalkanı yoksa veya çevirimiçi değilse intikam alabilirsiniz.

Burası da dükkanımız iksir veya altınlarımıza göre ordu,savunma veya kaynaklarımız için bir şeyler satın alabiliriz.İstediğiniz her şey açık olmayabilir.Bulunduğunuz seviyeye göre alabilirsiniz.

Oyunla sürekli olarak ilgilenmeniz gerekiyor.Bağımlılık yapan bir oyun diyebilirim.İnceleme için bakmıştım fakat 18. seviyeye kadar gelmişim.Bu arada clash of clans hile şeklinde aramalar yapmanıza gerek yok.Oyun için mevcut bir hile yok.Ücretli olarak taş satın alabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat