Clash Of Clans:Klan Savaşları Nasıl Yapılır?

Mobil Tekno Fare 0 kez okundu.

Clash Of Clans için Klan Savaşları güncellemesi uzun süredir bekleniyordu ve dün oyunun şu ana kadar yapılan en büyük güncellemesi geldi.

KLAN SAVAŞLARI

Arkadaşlar klan savaşları olayını bulunduğum klan üzerinden anlatmak istiyorum.

klan savaşları

 

Resimde de gördüğünüz gibi dün bir kaç saat süren arama boyunca kendi klanımıza uygun bir klan ile eşleştirildik.

hazırlık günü

 

Hazırlık günü, savaş öncesi geçen süredir.Bu süre boyunca karşı klanda kime saldıracağınıza karar verebilir ve klan savaşları için klanınızdaki kişilere bağış yapabilirsiniz.

Not:Sadece aynı seviye binaya sahip kişilere saldırabilirsiniz.8. seviye köy binanız varsa aynı seviye köy binaları olanlara saldırabilirsiniz.

bağış

 

Resimde de gördüğünüz gibi klan savaşları için bana yukarıdaki askerler bağışlanmış. Klanda en yüksek seviyeli askerlere sahip kişilerin yollaması daha doğru olur. Kendinize uygun bir rakip seçin ve en iyi şekilde saldırın.

İpucu: Klan kaleniz ve köy binanızı ortalayın amaç 3 yıldız kazanmak.Savaş günü boyunca 2 kez saldırabilirsiniz ve amacınız 6 yıldız kazanmak olsun kazandığınız yıldızlara göre hangi klanın savaşı kazanacağı ortaya çıkar.

Şimdilik bu kadar!

Konu savaş günü tamamlanana kadar video ve resimlerle beraber güncellenecektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat