Daha Fazla Seçenek için Online Çiçekçiler

Genel Tekno Fare 2.270 kez okundu.

Uzun mesafe ilişkilerini bilirsiniz. Zordur ve özlemle geçer. Hele ki özel günleri kutlamak… Çok yoğun bir insan olabilirsiniz. Değerli vaktinizi çiçekçileri dolaşarak geçirmemek isteyebilirsiniz. Ama bu eşinize güzel bir sürpriz yapamayacağınız anlamına mı gelmekte? Online alışveriş her konuda olduğu gibi çiçekçilikte de var. Hepimiz artık bazı şeyleri oturduğumuz yerden yapmayı seviyoruz. Daha kolay ve daha mümkün. Online çiçekçilik size çok yardımcı olacak bir sektör.

Online Çiçek SiparişiGerek şehirlere özel gerekse Türkiye geneline hizmet eden web siteleri mevcut. Bu sitelerde gezerek hem zevkinize uygun, hem de oturduğunuz yerden sevdiklerinize çiçek ulaştırabilirsiniz. Çiçek seçmek göründüğü kadar basit değildir. Çiçeğin türünden daha önemli olan rengidir. Annenize ya da sevgilinize yollayacağınız çiçek aynı olmamalıdır. Ama hangimiz çiçek seçmek konusunda bu kadar yetenekli ki? Bu konuda bize online çiçekçilik yardımcı oluyor. Sevgililer Günü için ayrı Anneler Günü için ayrı tebrikler için ayrı kategoriler mevcut. Bunlar ve daha fazla kategori çoğu web sitesinde mevcut ve sizin yapmanız gereken şey sadece beğenmek.

Hatta öyle ki içinde “Özür Dilerim” kategorisinin bile bulunduğu bu sitelerde bazı kullanıcı yorumlarını derledik. Genel olarak kullanıcılarda olumsuz bir tek şey olduğunu fark ettik. Online çiçek satışı yapan sitelerin taşımaya çok önem vermemesi. Ulaşma süresinden ziyade, taşınırken çiçeklerin çok sarsıldığını söyleyen kullanıcılar mevcut.

Online çiçekçilik özü itibariyle günlük teslimatı prensip edinmesi gerek. Bu gün eşimin doğum günüyse verdiğim sipariş bugün eşime ulaşmalı. Tabi ki çoğu online çiçekçi bu konuda bir sıkıntı yaşamıyor. Teslimatlar genelde birkaç saat içerisinde istediğiniz kişilerin elinde oluyorlar.

Sizden uzakta olan sevgilinizin yanında olamadığınız için bir sabah elinde çiçekle gelen teslimatçının onu ne kadar mutlu edeceğini düşünün. Birbirinden güzel çiçekler ile sevgilinize not yazmanıza gerek bile yok aslında. Ya da hiç unutamadığınız sınıf öğretmeninize öğretmen gününde yollayacağınız bir çiçek belki öğretmeninizin alacağı en güzel hediye olacaktır.

Ulaşmakta ya da çiçek alma eyleminin zorluğundan online çiçekçilik gibi bir hizmet sektörü kullanılmayı hak ediyor. http://www.cicekmarket.com/cicekci/ linkinden online çiçekçi sitesine ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat