iOS 6.1.2 Güncellemesi Geliyor

iOS Tekno Fare 1.691 kez okundu.

iOS 6.1.1 güncellemesiyle 6.1 sürümünün hataları giderilmeye çalışılmıştı fakat Apple bu konuda çok da başarılı oldu diyemeyiz.Apple yakın zamanda çıkaracağı ios 6.1.2 ile bu hataları gidermek için elinden geleni yapacak.

Yaşanan bazı sorunlara göz gezdirelim..

İlk öncelikle bazı şebeke sorunları yaşanmaya başlandı.Türkiye’de de bazı operatörler uyarı mesajları yayınlamaya başladı.iPhone 4S için yaşanan bu sorunlar iOS 6.1 güncellemesiyle giderilmeye çalışılmıştı fakat tam olarak sorun çözülemedi.Apple bu hataları 6.1.2 güncellemesiyle gidermeyi planlıyor.

Bir diğer sorun ise Microsoft Exchange hesaplarının senkronizasyon sıkıntısı yaşamasıydı.Tüm bunların yanında son günlerde de gündemde olan bie güvenlik sorunu var.

iPhone’da şifre koruması olsa dahi kilit ekranını atlayıp resimlere,sesli mesajlara ulaşıp arama yapılıyordu.Tüm bu sorunlar Apple 20 Şubat’da iOS 6.1.2 güncellemesiyle giderilmeye çalışılacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat