Samsung Galaxy S3 Kaç Milyon Sattı?

Android Tekno Fare 1.654 kez okundu.

Samsung başkanı  JK Shin yapılan röportajda önemli bilgiler verdi.

Galaxy s4 tanıtıldıktan sonra yapılan bu ropörtajda JK Shin S3’ün 50 milyon adet satıldığını belirtti.Bu rakamla S3 firmanın en çok satan akıllı telefonu olmayı başardı.

Mayıs ayından itibaren 50 milyon satışa ılaştığını belirten JK Shin ABD satışlarından memnun değil.ABD’de olan tüketim çılgınlığına göre pazardaki payını arttırma çabasına giren Samsung S4 tanıtımını ABD’de de yaptı.

s4

 

Bunların yanında JK Shin windows phone 8′in istenilen seviyede olmadığını belirtti.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
 • İyi demişler hoş demişler ama S4 hiç beklediğim gibi olmadı. Yine çok kaba bir telefon çıkartıyorlar ve görsellik, kamera fonksiyonları dışında ek bir özelliğide olmayacak S4’ün. Piyasaya çıkış fiyatı 2750 TL olacak deniliyor ve şahsen Samsung’dan soğudum. İnsanlar 1700 TL ödeyerek S3 aldı, bunu sadece 2 ay son model telefon kullanmak için mi aldı? Geçen gün Facebook’da sayfalarını inceledim Türkler küfür yağdırmış. Samsung’dan gerçekten beklediğim kadar amatör bir hareket gerçekleşti ve ben S serisi almaktan vazgeçtim artık IPhone 5 alacağım.

 • Fırat

  S3 bayağı sattı ya 😀 çevremde fln çok görüyordum 🙂 S4 de bazı sıkıntılar varmış galiba beklenilen gibi olmayabilirmiş 🙂

 • Oğuzhan TAŞ

  Hakikaten samsung s3 ile fena ciro yaptı. şimdi s4′ de sıra ama s4 , s5 , s6, s7,p… vs. göz açıp kapamaya yenisi çıkıyor =)

 • Gustavo*

  Her ergenin elinde görüyorum. Kampanya ile dağıtıldı bir dönem sanırım ki herkesin elinde mevcut.

 • hayata

  açıkcası note 3 ün 50 milyon satacağını beklemiyordum en nihayetin de diğer rakipleri de mevcut experia z gibi ama hak etti tabi

 • katil41

  samsung pazarda baya büyük bi pay alıyor

 • batspy

  S3 de S4 de peynir ekmek gibi satıyordu. Bir teknomarkette bizzat şahit oldum. Para olsa da biz de alsak keşke

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat