Samsung Mega 5.8 Özellikleri

Android Tekno Fare 1.356 kez okundu.

Samsung’un Galaxy Note serileri için  çıkması beklenen Samsung Mega 5.8’in özellikleri belli oldu.Galaxy Note ve S modellerinin yanısıra Galaxy Note ailesinin yeni bir üyesi olacak Samsung Mega’nın özelliklerini paylaşalım..

Konu başlığından da anladığımız gibi 5.8 inç büyüklüğünde bir ekranla gelen Samsung Mega’nın inceliği 9.7mm.

Çözünürlük 960 x 540 piksel ve  1.5 GB RAM kullanılıyor.Bunların yanında 1.4 GHz hızında çalışıyor ve çift çekirdekli.

 

 

mega 5.8

 

Galaxy 5.8 Mega Android 4.1.2 ya da Android 4.2.2 Jelly Bean sürümünü kullanacak.8 Megapiksel ana kamera ve 2 Megapiksel ön kamerası mevcut.

Haziran ayında satışa sunulması beklenen Samsung Mega 5.8 uygun bir fiyat ile geliyor.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
 • özeltim52

  umarım fiyatı uygun olur ve note2den üstün özellikler olur alım gücümüzü zorlamaması lazım ıphone fark atar fiyat uygun olursa paylaşım için teşekkürler

 • kartal677

  Bu gidişle,ne masaüstü bilgisayar,ne de dizüstü diye birşey kalaçak,herkes tablete geçeçek bu hızla,yalnız 1.5 RAM az,ama 2600 mAh batarya iyi,kısaca güzel telefon,fiyatı da uygun olursa,iş yapar.

 • Gustavo*

  5.8″ ekranı olan hem işlemcisi hem de 960 x 540 ekran çözünürlüğüyle kocaman bir şaka, 6.3″ olan da çift çekirdekli işlemci ve 1.5gb ram ile biraz saçmalamış gözüküyor.

 • msnx

  Cep telefonu teknolojisi gerçekten çok hızlı ilerliyor.Artık kimse cebindeki aletin bütün özelliklerini bilemiyor.Çünkü küçük cebinde taşıdığın bir aletin büyük kocaman bir bilgisayarın yapabildiği herşeyi yaptığını ve daha fazalsını da yapabileceğini tahmin etmiyordu ama samsung çıkardığı bütün cep telefonu modellerinde bu teknolojileri sonuna kadar kullanmanı sağlıyor.Arkadaşların dediği gibi fiyatı uygun olduktan sonra samsungun ben alınmıyacak bir telefonu olduğunu dşünmüyorum.

 • kolera

  Güzel ve sağlam cihaza benziyor. Samsung aldı başını gitti. Fiyarı nedir acaba ?

 • TeknoEdebiyat

  samsung marka olarak cok büyüdüü,,iphone den daha tutulacak bu gidişle ,,bu modelde cok iyi gibi duruyor..

 • Ahmet

  Android Olması Çok Güzel 🙂

 • Fırat

  😀 ramı az ama işlevi çok gibi 😀 dış tasarımıda fena değil iyi telefon gibi 🙂

 • MoNaRcH

  Bence özellikler gayet güzel görünüyor.Ama işte asıl sorun fiyatı ne olacak.Umarım fiyatı makul olur ,alınabilecek bir ürün.Teşekkürler kardeşim..

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat