The Witcher 3 Duyuruldu

Oyun Tekno Fare 1.272 kez okundu.

The Witcher 3’ün detaylarının açıklanmasıyla beraber dikkatleri üzerine çıktı. RPG serisi The Witcher’ın üçüncü oyunun duyurulmasıyla beraber oyun detayları hakkında bilgi sahibi olduk.Bir önceki oyuna göre otuz kat daha büyük olduğu söylenen oyunun senaryo modunun 100 saat civarlarında sürecek.Oyun Ocak 2014 gibi piyasaya sürülecek.Oyunun tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ediyoruz..

İyi seyirler..

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
  • kolera

    Bu oyunun 2. sini çok övdüler ama baya yüksek boyutlu oldu i.iç indirmemiştim. 3. nasıl oldu acaba ?

  • Apocalyptica

    sizi bilmem ama witcher serisinin benim kalbimde çok ayrı bir yeri vardır. ilk oyununun çıktığı zamanı hatırlıyorum da… içinde saf iyi ve saf kötü karakterlerin olmadığını fark ettiğimde rol yapma oyunlarına olan bakış açım tümüyle değişivermişti. iyilik timsali rahipler, soylu şövalyeler ve halkın güvenliği için hayatını tehlikeye atan şehir muhafızları yoktu çünkü bu dünyada. herkes ama herkes, hatta oyunun baş karakteri geralt bile kendi çıkarını her şeyin üzerinde tutuyordu.

  • kacak000

    Türkçe dil desteği için kampanya başlatılmıştı, umarım ikinci oyun gibi buna da dil desteği getirirler.

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat