WARCRAFT YİNE BİTMEZ

Teknoloji Haberleri pepe galatasaray 2.074 kez okundu.

 

 

Oyuncular arasındaki iletişimi, ırkçılık kavramıyla zıt kutuplara yerleştiren bu fantastik ortam oyunlardakinden çok farklı olacağa benzer. Savaş suni bir gerçek olarak ele alınıyor, Warcraft izle, stratejik açılımların kesişim noktalarında barışı çağıranlara katıl. Sanal alemin ırklar sunumu bir yana, dünyaya davet edilenler de nedir? Filmi neler tanımlayacak? Sadece kendi başımıza gelecekleri değil de, dünyayı saracak bir olayı beklermişiz gibi kandırıcı olacak. Hiç ummadığımız bir şey, dünyanın yıllardır barış içinde yaşamış olması mı, yeni başlayan savaş mı? Karanlık güçler birleşmese, insanın insana yaptıkları daha büyük bir yok oluşun altını çiziyor. Yaşam mücadelesini kazanacak olmaları, bu farklı insan yapılarını ne kadar açıklıyor? Ne olursa olsun, birlik olduklarında, yardım çağırarak tek güç olduklarını hissedebilirler. Halkı kurtaracak insanlar doğru yerdeler. Hepsini şimdi yok etmeliyiz, dedikleri anda, düşmanlıklarını sürdürürken, kaderlerine yeniden şekil verirler. Hepsinin de amacı aynıdır, dünyada kalma kahramanlığı, kayıpları telafi etme yürekliliği, ailelerinin hayatının kendi kontrollerinde olduğunu hissetme ihtiyacı ama bu arada ülkelerin yapısı değişecek kadar önemli bir çatışmanın yarattığı yıkımdır.

 

Vizyon tarihi olarak, 10 Haziran 2016 belirlendi. Irkların özelliklerinin ne olacağı hakkında oyunlardan edindiğimiz fikirler ne kadar açıklayıcı, anlayacağız. Kazılarla araştırmalar yapanlar, hasarları tamir eden, ölüp form değiştiren, hareket kabiliyetleri farklı pek çok ırktan hangilerini göreceğiz ya da gördüklerimiz onları ne kadar yansıtacak? Filmin tanıtımına bakıldığında, görsel çeşitlilikten bu soruya yanıt vermek mümkün olmasa da, alışılagelmedik yapısıyla temsil edilenler kendi bünyesinde çok gerçekçi. Bütün hayat savaş olmasa, çalışan kesimin özellikleri organize edilse desek de, savaşmanın da bir uzmanlık olduğunu anlayacağız. Avantajlı yaşam hangi yönde? Liderler doğruları anlattığında, bildikleri yeterli miydi, anlamak için film izle, saldırılar bir son bulsun. Mesafeler çok da mühim değil, yürüyecek kuvvette olmak neye fayda?

 

Elinde avucunda hiçbir şeyi kalmayan bir halk, ne yapabilir ki? Oyunların yapay ortamlarının dışına çıkıp, kitapları okuyanlar filme daha yakın olacak diye tahmin ediyoruz. Detaylar, kurguyla buluştuğunda kendine has bir amaç yakalayarak, hemen her şeyle peşinden koşarken, yitirdiklerine dönüp bakmıyor. Bütün bunlar ne olabilir? Fiziksel yapısı farklı bir türle değişime adapte olma çabasının hareketliliği, dürtülere bağlı olarak taraf tutmanın yeterli olmadığını kavrayacak. Araya giren ayrılıklar, kafatası aynı olsa da, kafa yapısı uymayan varlıkların çelişkisini açığa çıkarırken, kemikleşmiş şiddet unsurlarıyla asla değişmeyen ortak bir tavır koşulları belirleyici rol alacak. Başına gelenlere rağmen temsil ettikleri diğer uç noktalarda, ne söylediklerini, Warcraft Full HD izle, anla. Filmin devamı, çeşitli mecralarda kendisini devam ettirecek kadar başarılı olacak mı, bunu sonra anlayacağız. İnsan olmanın tanımını genişletirken, kırdığımız kalıpların sembolik anlatımını aklımız almayacak. Zamanla her şey değişir. Tahminler sonuçlara, sonuçlar ispatlara mutlaka kavuşacaktır.

 

Kaynak: http://www.hizliizlefilm.net

Sosyal Ağlarda Paylaş

ilker {pepe galatasaray}

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat