Asus Zenfone Manuel Güncelleme Nasıl Yapılır?

Android Tekno Fare 0 kez okundu.

Merhabalar,

Yakın zamanda Asus’un Zenfone modellerine güncelleme geldi.Bu güncelleme her telefona aynı zamanda gelmiyor.Güncellemeyi beklemek istemeyenler manuel olarak güncellemeyi indirebilir.

zenfone

Android 4.4 güncellemesini yüklemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

http://bit.ly/1prpaAz adresinden “Sürüm V1.18.40.10(WW)” .zip dosyasını bilgisayarınıza indirin ve usb kablosu ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. – İnen dosyayı açın ve içinde yer alan .zip uzantılı dosyayı telefonunuzun ana dizinine aktarın. – Telefonunuza bağlı olan usb kablosunu çıkarttığınızda sistem güncellemesi uyarısını göreceksiniz ve ekrandaki yönergelere göre ilerleyin. – Güncelleme yüklendikten sonra tekrar aynı sayfada yer alan “Sürüm V2.19.40.18(WW)” dosyasını da aynı şekilde indirip açın ve içindeki .zip dosyasını telefonunuzun ana dizinine aktarıp yükleme işlemini gerçekleştirin. Telefonunuz Android 4.4’e güncellenmiş olacaktır.

ZenFone 5 için yayınlanan tüm güncellemeleri (WW sürümleri indirmeniz önemlidir) http://bit.ly/1prpaAz adresinden takip edebilirsiniz.

Bu konu ile beraber Asus Zenfone modellerine/Zenfone 4,Zenfone 5,Zenfone 6) Android 5.0 Lollipop gelebileceğini söyleyelim.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat