BEŞİKTAŞ VİNÇ KİRALAMA

Genel pepe galatasaray 1.809 kez okundu.

17 yıllık tecrübesini her alanda hissettiren Beşiktaş vinç kiralama ile işleriniz daha hızlı ve daha güvenli olarak yürütülmektedir. Sektörde var olan firmalarla kıyaslandığında tüm operatörleri iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitimlidir. Özellikle iş alanında çok kullanılan vinçlere ister istemez ihtiyaç vardır. En çok kullanılan vinç olan sepetli vinçler çeşitli boyutlardadır. Bu vinçler yüksek binalarda kullanım rahatlığı sağlar. Binaya çıkacak olan malzemenin taşınmasında veya binanın dış cephesine yapılacak olan işlemlerde sepetli vinçler kullanılır. Farklı ebatlarda olan bu vinçlerin hareket etme özelliği bulunmaktadır. Bu yüzden deneyimli ve eğitimli vinç operatörü tarafından kullanılması şarttır. Yoksa olacak kazalardan firma sorumlu olur.

   Beşiktaş kiralık vinç, belirtiğiniz iş alanına ücretsiz keşif yapar. O alanda kullanılacak vinci tespit ettikten sonra, çalışmalara başlar. Gösterdiğiniz alanda sepetli vinçlerden hangisi kullanılacaksa onu getirip, işe başlar. Sepetli vinçler ile iş merkezlerinin camları silinir, reklam panoları değiştirilir, bina dış yalıtımı yapılır, büyük boy ağaçların dallarının budanma işlemleri yapılır. Tüm bunları yaptırmak için ihtiyacınız olan süre dâhilinde saatlik, haftalık ya da aylık olarak vinci kiralayabilirsiniz. Kiralama işlemleri sadece sepetli vinçlerle sınırlı değildir. Mobil vinçleri ve hiyab vinçleri de kiralayabilirsiniz. Mobil vinçler, yani teleskopik vinçler, dikey ve yatay hareket edebilen ve her türlü yükün yerini değiştirebilen vinçlerdir. Bu vinçler daha çok inşaat alanlarında tercih edilirler. Daha çok ağır yüklerin taşınmasında ve zemine batmış metallerin çıkarılmasında kullanılır. Kiralık vinç Beşiktaş semtinde istediğiniz model vinç ile işleminizi yaptırırsınız. Önemli olan neye ihtiyacınız olduğunu bilmenizdir. Hiyab vinç ile taşıma, kaldırma ve yükleme işlemlerini yapabilirsiniz. Yolda kalmış otomobilinizi çektirebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saati uzman ekip iş başındadır.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

ilker {pepe galatasaray}

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat