Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Servisi

Genel Tekno Fare 2.799 kez okundu.

Beyaz eşyalarınızın güvenli, verimli bir şekilde çalışabilmelerinde bakımları önemlidir. Bakımı aksayan beyaz eşyaların bir kısmı artık verimli bir şekilde çalışmaz ve çok daha farklı sorunlar ortaya çıkarabilir. Günümüzde teknik servislere müşterilerin ulaştırdığı pek çok beyaz eşyanın arıza nedeni bakımsızlıktır. Bu neden dışında yanlış kullanım gibi kullanıcı kaynaklı nedenlerin yanı sıra, kullanıcı ile ilgili olmayan daha pek çok etken de söz konusudur.

Dolayısıyla bir beyaz eşyanın doğru bir şekilde tamiratı yapılması gerektiğinde, öncelikle sorunun ne olduğunun belirlenmesi önemlidir. Bu aşamada Tezcan Teknik olarak sizlere sunduğumuz beyaz eşya servisi hizmetimizde bizlere ulaştırdığınız eşyalarınızın öncelikle sorununu analiz ederiz ve bu analiz sayesinde beyaz eşyanız için uygulanması gereken çözümü belirleriz ayrıca bu çözüm için gerekli olan süre ve maliyet konusunda da sizleri açık ve net bir şekilde bilgilendiririz. Esasında hizmetimizin her aşamasında bizlerden bilgi alabilirsiniz. Çünkü uzun yıllardır vermiş olduğumuz teknik servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve bu yüzden şeffaf davranıyoruz.

tezcan-teknik

Hangi Eşyalar için Teknik Destek Sunuyoruz?

Firmamız piyasada adını duyurmuş popüler beyaz eşya markaları; Arçelik, Bosch, Siemens, Samsung, Vestel, AEG, Beko, Demir Döküm, Baymak, Viessman gibi markaların yanı sıra adı duyulmamış beyaz eşya markalarının modelleri için de tam teknik destek vermektedir. Dolayısıyla arıza durumunda olan, bakıma ihtiyacı olan ya da kurulumunun gerçekleştirilmesi gereken cihazınız hangi markanın, hangi modeli olursa olsun, sizlere kaliteli teknik destek hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz esasında “teknik servis” olarak ifade edilir. Bu ifadeyi biraz daha açarsak, beyaz eşyalar için bakım, onarım, parça desteği, kurulum gibi genel tüm teknik işlemler için hizmet verdiğimizi söylemeliyiz. Firma bünyemizde çalışan personellerimiz sizlere her koşulda, her durumda cihazınız ile ilgili olarak; talep ettiğiniz takdirde ve belirttiğiniz süreler doğrultusunda rapor sunabilir, bilgi verebilir.

Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında, profesyonel hizmet anlayışına önem vermekteyiz. Bu nedenle zamanında, planlı bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştiririz.

 

Beyaz Eşya; Teknik Bakım, Onarım, Arıza, Tamirat Servisi

Bakım hizmetlerimiz özellikle de ev ve ofis gibi ortamlarda bulunan kombi ve klima gibi cihazların daha verimli bir şekilde çalışmasının sağlanabilmesinde sunduğumuz hizmetlerimizdir. Bu nedenle firmamız aynı zamanda kombi servisi olarak bilinir.

 

Bir diğer yoğun bir şekilde bakım talebi aldığımız cihaz ise klimadır. Klimaların modellerine göre uygulanacak olan bakım işlemi değişkenlik göstermektedir. Pek çok kullanıcı klavuzda belirtilen ya da daha farklı amatör yöntemler denese de istenilen verimlilik elde edilemez. Çünkü tıpkı kombi gibi cihazlardan istenilen verimin elde edilebilmesinde kullanılan profesyonel ekipmanlar olması gibi; klima servisi hizmetinde de kullandığımız profesyonel temizlik ekipmanları ve malzemeleri söz konusudur.

 

Müşteri Memnuniyeti Garantili Teknik Servis Hizmeti

Buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi, klima, derin dondurucu, bulaşık makinesi, su sebili ve aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşya markalarının, tüm modelleri için müşteri memnuniyeti garantili bir teknik servis hizmeti sunuyoruz.

  • Her durumda ulaşabileceğiniz hizmet numaralarımız
  • Her sorunuza cevap verecek, çözüm odaklı müşteri hizmetleri
  • Arıza, bakım, onarım hizmetlerimiz için sizlere olabilecek en uygun fiyatları sunarız
  • Hizmet öncesinde, esnasında ve sonrasında sizlerden gelen talep, öneri ve istekleri göz önünde bulundururuz
  • Personellerimiz anlayışlı, dikkatli, alanında deneyimli, teknik bilgi, birikim ve donanıma sahip personellerdir
  • Teslim ettiğimiz eşyaların güvenli, sağlam ve olabilecek en iyi düzeyde “verimli” olmalarını sağlarız

Kalite kriterlerimiz doğrultusunda sizlere hizmet vermeye hazırız. Yapmanız gereken sadece hizmet numaralarımızdan ya da web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçmek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat