Dinlediklerim #1

Köşe Yazıları Tekno Fare 0 kez okundu.

Dinlediğim şarkıları paylaşmayı severim ama oynatma listem her zaman gizlidir,paylaşmam. Daha keşfedemediğim çok müzik var.Bilgisayar başında vakit geçiren kişiler için de müzik olmazsa olmazlardandır.Sen işlerini hallederken arkaplanda bir şeyler çalmalı..

Bugün Youtube’un yeni bir özelliğini keşfettim.Araya da sıkıştıralım bu haberi.Bu tarz haberler için yeni bir konu açmak saçma değil mi?

Dinlediğiniz bir şarkı var ve hemen yan sütunda önerilen şarkılar var.İşte bu önerilen şarkılar artık otomatik olarak çalıyor.

otomatik oynat

Dilerseniz bu özelliği kapatmanız mümkün.Youtube için de mükemmel olmalı,istemsiz çalan videolar..

Ocak ayındayız ve her ay dinlediğim bir kaç müziği sizinle paylaşmak istiyorum.Bakalım dinlediğim müziklere göre de o ay nasıl geçmiş anlarsınız belki,benim için de güzel olur.İlerleyen zamanlarda dönüp bu konuları okumak keyifli.

1.Bluetech – Alchemie Dub

Bir röportajın olduğu videonun arkaplanın da çalıyordu bu şarkı ne yaptım ettim buldum.Müzik beni çok etkiledi nedense,paylaşaçacağım video daki resim de ilgimi çekti.Onu da buldum! Jan Betts adındaki yaşı bir bayana ait çalışmaymış.Bu işinize yarar mı bilmiyorum ama kullanmak isteyenler için yükledim.

duygular

2.Yeni Türkü – Başka Türlü Bir Şey

Yanlış anlaşılmasın ben yukarıdaki şarkıyı her zaman dinlerim lise yıllarında da dinledim dinlemeye de devam ederim.Yeni Türkü her zaman takdir ve takip ettiğim bir gruptur.

3.Electra – Chris Spheeris

 Hareketli bir şeyler yok mu bu nedir kardeş içimizi baydın diyenler vardır mutlaka.Bizim hareketlimiz de böyle..Yine bir gün Youtube’da dolaşırken Hülya Ünalmış adında bir bayanın kanalına denk geldim.Güzel şarkılar paylaşılmış,kendisine buradan teşekkür edelim..

4.Grup Abdal-Sabahın Seherinde Ötüyor Kuşlar

Spotify sağ olsun radyo özelliği ile yeni yeni şarkılar keşfediyoruz.Bu grubu daha önce duymamıştım,güzel söylemişler..

5.Gripin – Hayat Bana Güzel

Son şarkı da yenilerden olsun istedim,kapanışı Gripin ile yapalım.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat