E TİCARETİN ADI

Teknoloji Haberleri pepe galatasaray 2.183 kez okundu.

İnternetsiz bir hayatın olmadığı, teknolojinin akıl almaz bir hızda geliştiği bir çağda yaşıyoruz. Birçok işin internet üzerinden kurulduğu, internet üzerinden para kazanıldığı bu çağda artık işyerleri, küçük büyük tüm işletmeler de internetten faydalanarak, aynı anda birçok insana ulaşıp, bir tıkla tüm işlerini halledebiliyorlar.İnternetin en çok kullanıldığım alan ise ticaret. Evet. Artık iş sahipleri oldukça kolay kurulabilen e ticaret siteleri üzerinden ürünlerinin tanıtımlarını ve satışını hızlı ve düşük maliyetlerle gerçekleştirebiliyorlar. Elbette bu siteler için iyi yazılımlar kullanılması gerekiyor. En çok kullanılan yazılım ise Opencart. İşverenler PHP tabanlı bir e ticaret yazılımı olan opencart modül kullanarak sitelerine sayısız ürün girip tanıtımlarını ve satışlarını gerçekleştirebiliyorlar. Ve bizde sizler için opencart yazılımına ait her şeyi bulabileceğiniz bir site hazırladık.  Firmamız,tüm Opencart modül ve desteğini sağlıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Opencart yazılımına ait her şeyi uygun fiyatlarla sizlerin hizmetinize sunuyoruz.  Opencart sanal pos modülü opencart1.5.X,opencart host, opencartxml, opencart2.0.X ve sürüm yükseltmeye kadar her türlü hizmeti veriyoruz. Bankalar için oldukça önemli olan sanal pos yazılımlarını, Akbank sanal pos modülü, Finansbank, Garanti bankası, Ziraat bankası, Türkiye ekonomi bankası, Yapı kredi bankası, Vakıfbank, Halk bankası sanal pos modüllerini bulabilirsiniz. Modüllerimiz tüm versiyonlara uygun olarak geliştirilmiş olup 3D Api desteği ve kurulumu ise siz değerli müşterilerimiz için tamamıylaücretsizdir.

Firmamız, 1.5.X Modülleri, admin panel düzenleme, arama motoru optimizasyon, görünüm, kullanım ve düzenleme, hesaplama ve düzenleme, opencart hızlandırma yazılımları opencart xml yükleme ve çıkarma modüllerini hizmetinize sunarken, kobilere ve kurumsal firmalara yönelik e ticaret paketlerini de sizlerin hizmetine sunmaktadır. Tedarikçilerin sizlere sağladığı xml linki ya da dosyası üzerinden binlerce ürünü kolayca mağazanıza eklemenizi sağlayan Opencart XML modülleri en yeni sürümleriyle yalnızca bir tık uzağınızda.  Firmamız, bebek bayii.com opencart XML modülü, cimri.com opencart XML modülü, heithalat.com opencart XML modülü, hepsi burada.com opencart XML modülü, opencart anne bebek XML modülü,opencart bayi depo XML modülü ve daha fazlasını sizlerin hizmetine sunmaktadır.Opencart sürüm yükseltme, opencart site taşıma, farklı sunucular arasında taşıma, farklı siteler arası ürün taşıma ve opencart site kurtarma hizmetlerini en iyi şekliyle sunmaktayız. Satın aldığınız ürünlerle ilgili her türlü sorunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uzman teknik ekibimizle sorumluluk odaklı kaliteli hizmet anlayışımızla 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

ilker {pepe galatasaray}

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat