Hayatımıza Bir Akıllı Cihaz Daha Eklendi

Android Tekno Fare 2.091 kez okundu.

    Taşınabilir mobil & akıllı cihazlardan, giyilebilir akıllı cihazlara geçişimizin ilk adımlarından biri, bence bu, Google Glass’ın ardından geliştirilen en iyi giyilebilir akıllı iletişim cihazı. Farklı yanı ise telefonunuz ile tamamen etkileşim halinde olması, bir telefonun sahip olduğu tüm ana özellikleri, Galaxy Gear aracılığı ile yönetebiliyorsunuz.

 

Üzerinde hoparlörü, mikrofonu, 1.9 megapixel kamerası dahi
hd film izle
bulunan bu saati pek çok şeyde kullanabilirsiniz, örneğin otobüste seyahat ederken fotoğrafını çekmek istediğiniz bir olay ile karşılaştınız,
film izle
bunu çok hızlı ve kolay şekilde, telefonunuza dokunmadan yapabilirsiniz, arabanızdayken çalan telefonunuzu ses komutunuzla açıp, saatin hoparlör ve mikrofonu ile rahatlıkla görüşmenizi yapabilirsiniz.

 

Tüm bu hünerleri yapabilen saat maalesef her akıllı telefon ile çalışmıyor, şuan birlikte çalıştığı modeller şunlar; Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy Note 2 ve Galaxy Note 3. Fiyatına gelecek olursak Galaxy Gear Amerika Fiyatı 299$ olarak belirlenmiş. Türkiye fiyatı ise maalesef şuan belli değil.

Kısaca Galaxy Gear, yani “akıllı saat” ile tüm bildirimleri görebilir, mesajlaşabilir, telefon ile konuşabilir, ses kaydedebilir, video / fotoğraf çekebilir, yani tüm ana telefon fonksiyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat