Sanatsal Çalışma İle Ayrılık Acısından Kurtulmak

Foto Galeri Tekno Fare 0 kez okundu.

2013′te sevgilisinden ayrıldıktan sonra bunalıma giren Matthew Swarts, bu bunalımdan ayrıldığı sevgilisinin fotoğraflarını fotoşopla deforme ederek kurtulmuş. Sanatçı şimdilerde iki fotoğraf serisiyle internetin dikkat çekici isimlerinden. 

The New York Times Magazine, WIRED, SLATE, FLAK photo, Conscientious Photography Magazine, Doubletake Magazine, Contact Sheet, Afterimage, Fotophile, In the Loupe ve daha pek çok yayının işlerine yer verdiği Matthew Swarts, Los Angeles’taki Kopeikin Gallery tarafından temsil edilen ödüllü bir fotoğrafçı.

Swarts’ın 2013′te sevgilisi Beth’den ayrıldıktan sonra, üzüntüsünden kurtulmak için terapi olarak başladığı fotoğraf projesi kendinden söz ettiriyor.

Fotoğraflar iki seriden oluşuyor. ‘In Beth’, isimli ilk seride ayrıldığı kız arkadaşının eski fotoğraflarını silikleştiren sanatçı, ‘In The Alternatives’ isimli ikinci seride yeni sevgilisinin fotoğraflarını da manüpüle ediyor.

Kaynak:cut-online.com

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat