Sevenler Ayrılmasın Sevenler Kavuşsun

Oyun Tekno Fare 2.696 kez okundu.

Bu dünyada hepimiz eğlenceyi ve sosyalliği sonuna kadar aramaktayız. Bu arayışların her biri farklı farklı beklentileri karşılamak adına yapılan eylemleri kapsıyor. Bu eylemlerin her beklentiye aynı şekilde karşılık vermesini düşünmek elbette mantıklı bir iş değildir.

Eğlence arayanların uğradığı yer son yıllarda internet olarak belirlenmiştir. İnsanlar internete girerek istedikleri gibi vakitlerini keyifli bir şekilde geçiriyorlar. Böyle olunca da artık birçok farklı internet sitesi, insanların bu isteklerini yerine getirmek adına çalışmalara başlamış durumda. İnternetin bu tür eğlence desteği sağlamasının nasıl olacağı şeklinde bir soruya ise , sosyal medyayı örnek göstererek cevap verebiliriz. Birçok sosyal medya mecrası ve uygulaması günlük hayatta olmazsa olmaz görevi görmektedir. Olmazsa olmaz dememizin sebebi gençler arasında bağımlı hale gelmesidir.

Bu sayfalar sayesinde sosyalleşme , iletişim , haberleşme , paylaşım gibi hedeflerin halledilmesi sağlanırken ; vakit geçirme aracı olarak görüldükleri de ayrıca bilinmektedir.

Bu mecraların bazıları ise oyun oynanmaya yaramaktadır. Birçok farklı tarzdaki oyuna bu tür sitelerin her birinde rahatlıkla bulunmaktadır .

Bu oyunların bir tanesi Sevenleri Kavuştur adı verilen popüler bir oyundur. Jim ve Mary adı verilen çifti yön tuşları sayesinde ortada buluşturmak ve ayrılmalarını engellemek bu oyunun ilk hedefidir.

Bu oyunu oynamak için hemen Tokoyun.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat