Sıkıntısız Film İzleme Keyfi

Genel Tekno Fare 2.456 kez okundu.

Günümüz şartlarında internet üzerinden film izlemek mümkün olduğundan beri bir çok online film izleme sitesi açılmıştır ve takipçilerine hizmet vermeye devam etmiştir. Yüksek hızlı internet bağlantıları sayesinde görüntü kalitesi hd olan yani 720p, 1080p film izle izleyicilerle buluşmuştur. İndirmeden tek tıklama ile film izlemek izleyenler için oldukça avantajlı bir durumdur. Film sitelerinin artmasıyla birlikte kaliteli veya kalitesiz birçok site kurulmuştur ve bazı siteler site içeriğini abartılı reklamlarla doldurmuştur. Bu nedenle birçok zorluk çeken izleyiciler alternatif sitelere rağbet göstermiştir ve temiz siteler kurulmuştur. Film izlemek birçoğumuz için hobi olmuştur ve bizlere eğlenceli anlar yaşatmaktadır. Aksiyon, Bilim kurgu, Dram Filmleri ve daha nice türlerde filmler sayesinde sinema keyfine varan izleyicilerimiz adeta izlediği filmlerin atmosferini yaşamaktadır.

Yukarı paragrafta saydığımız özelliklerde çok az film sitesi bulunmaktadır. Bu niteliğe sahip film sitesini örnek olarak sinemobi’yi gösterebiliriz. Sade tasarımı ve bol alternatif arasından seçeceğiniz en iyi ve en yeni filmleri indirmeden dertsiz tasasız sıkıntısız izleme şansına sahipsiniz. Sinemobi film izleme sitesinin diğer sitelerden farklı olarak en yeni çıkan filmleri ilk izleyebileceğiniz sitelerden birisi olmasıdır. Vizyondaki filmleri, yüksek görüntü kalitesindeki yani hd blu-ray 1080p sunumu çıkmış filmleri sadece ve sadece sinemobi sitesinden sıkıntısız izleyebilirsiniz. Yeni teknolojiler sayesinde 3d görüntü çözünürlüğü ve 1080p çözünürlüğünde filmleri seçerek beğeniyle izleyebilirsiniz. Hakkında fikriniz veya düşünceniz bulunduğu filmler yorum atarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Film hakkında ufak bir düşünceniz bulunması için açıkmayı dikkatlice okuyabilirsiniz ve film içerisinden alınan bir resim ile görsel bilgiler dahi edinebilirsiniz. Tüm bu özellikler sadece bir sitedir ve film izle siteleri arasında rekabet açısından farkı bulunmayan nadir bir sitedir.

Yeni çıkacak filmlere örnek olarak gösterebileceğimiz film Spectre izle filmidir. Hepimizin senelerdir beğeniyle izlediğimiz 007 Ajan Bond serisinin en son çıkan filmini sizlere tanıtmaktan büyük bir zevk duyarız. Ajan Bond yeni bir göreve hazır bir şekilde beklemekte iken kendisine ulaşan gizli bir şifreleme metodu ile şifrelenmiş bir mesajı çözmüştür. Mesajın içeriğini dikkatlice anlamlandırmıştır ve mesajın götürdüğü bir şehre doğru yola çıkmıştır. Elindeki bilgiler neticesinde gizli bir örgütün varlığından haberdar olmuştur. Artık tek bir amacı vardır Spectre örügütünü ifşa etmek ve adalete teslim etmektir. Sinemobi sitesinde yeni çıkacak bir çok film vardır ve olacaktır. Sadece zamanı geldiğinde beklemeniz ve sunum çıktıktan sonra tek tıklama ile 720p görüntü kalitesinde bol alternatif izleme seçeneği arasından izlemektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat