Tanıtım Yazılarında Sosyal Medya Hesaplarının Önemi

Teknoloji Haberleri pepe galatasaray 1.773 kez okundu.

Kulağıma sesleriniz gelir gibi, almış olduğunuz bir tanıtım yazısı paketleri  sitelerin sosyal medya ile etkileşimi nasıl olmalıdır? 2010 ‘dan beri internet sektörünün olmazsa olmazı haline gelen sosyal medya unsuru sitelerinde geleceklerini şekillendirmiş durumdadır. Çünkü sosyal medyanın gücünün artık herkes anlamış ve kendinde etkileşimli kullanmaya çalışmaktadır. Bu yüzden tanıtım yazısı hizmeti almış olduğunuz sitenizde olmazsa olmaz bence sosyal medyanın gücünü kullanan bir site olmasıdır. Şimdi size bunu bir örnekle açıklamak istiyorum. A web sitesinin dakikada 3000 bin kişinin girmiş olduğu bir sitesi var. Aynı sitenin sosyal medya gücü hesap edebiliyor musunuz? Sitede yapılmış olan tanıtım yazısına sadece % 5 dönüş getirse bile sizin ürününüze saatlik olarak kazanç sağlayacaktır. Ancak birde sosyal medya gücü olmayan ve sadece arama motorları ile gelişen bir site düşünelim ne kadar etkili olursa olsun sosyal medyanın gücünün etkisini göstermeyecektir.

İşte bu yüzden siteleriniz için tanıtım yazısı  hizmeti alırken bunlara bakmalı kontrol etmelisiniz. Kontrol ederken sosyal medya hesaplarını aktif kullanıcısının olmasına özen göstermelisiniz. Arzu edersiniz ki 1 milyonluk bir sayfada sadece 1 kişi aktif kalırsa osayfanın aktif bir gücü olmayacaktır. Örgütlü bir azınlık örgütsüz azınlıktan her zaman iyi olacaktır bu yüzden tanıtım yazısı hizmeti alırken sitelerin durumlarını, gelişimleri aynı borsada bir hisse senedi edasıyla incelemeniz gerekmektedir.

 

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

ilker {pepe galatasaray}

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat