TemplateMonster Sponsorluğunda Premium Tema Çekilişi!

Genel Tekno Fare 1.714 kez okundu.

Ekran Alıntısı

Bugün sizlere harika bir haberim var! TemplateMonster firmasını bir yerlerden duyduğunuzu farz ediyorum onun için size bu firmanın neler yaptığını uzun uzun anlatmaktansa direkt olarak konuya odaklanmak istiyorum.

Siz değerli okuyucularımı bugün itibari ile bir hediye çekilişi uygulaması yapacağım ve TemplateMonster sitesinde bulunan herhangi bir tema veya şablonu şanslı 3 kişiye hediye edeceğim. Elbette ömür boyu destek, lisans ve daha bir çok avantajın sahibi de olacaksınız Premium tema kullanmanın keyfini tam anlamı ile çıkaracağınıza emin olabilirsiniz.
WordPress, Joomla, osCommerce, Web Sitesi Şablonları daha sayamadığım bir çok tema veya şablonu kazanma fırsatı şimdi sizleri bekliyor. Kazanmak istediğiniz temayı www.templatemonster.com/tr adresi üzerinden şeçebilirsiniz.
Nasıl Premium Tema Kazanabilirsiniz?
Yapmanız gereken oldukça kolay, bu makalenin altına yorum yaparak çekilişimize katılma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece şu soruya cevap vermeniz gerekiyor;

  • Hangi amaçtan dolayı bir premium tema sahibi olmak ve hangi TemplateMonster temasını kazanmak istiyorsunuz?

Bir tema kazanmayı planlıyorsanız zaten açık bir şekilde bir hedefiniz olduğu ortada herhangi bir iş yada proje geliştirme veya farklı nedenlerden dolayı bir tema sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Örnek cevap olarak;

Aileme ait bir kırtasiye dükkanımız var online satış yapabileceğimizi düşünüyorum ve bu nedenden dolayı #47498 numaralı Responsive Magento Temayı (http://www.templatemonster.com/tr/type/magento-temalar/) kazanmak istiyorum.

Cevap bu kadar kolay olabilir!
Katılım Şartları;
Her okuyucumuz çekilişe sadece 1 kez katılma hakkına sahiptir. Kazananlara %100 indirimli promosyon kodları mail yolu ile gönderilebileceği için lütfen doğru e-posta adresi verdiğinizden emin olun!

Çekiliş 05 – 12 Aralık 2013 tarihleri arasındadır.

20,000 üzerindeki koleksiyondan seçiminizi yapabilmek özgürce yapabilirsiniz hiç bir tema sınırlaması olmadığını tekrardan belirtmek isterim!

Çekilişe katılın kazanan siz olun. Hepinize Bol Şanslar!!!

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat