Tesettür Giyim Ürünleri

Teknoloji Haberleri pepe galatasaray 2.650 kez okundu.

Şık olmak isteyen bayanlara hizmet veren tesettür giyim mağazaları sayıca fazladır. Birbirinden çeşitli ürünler, tesettürlü bayanlar için vitrinlerde satışa sunulur. Ancak bir mağazaya alışverişe gidildiğinde sınırlı sayıda markanın ürününü görebilirsiniz. Sayısız tesettür giyim markasını tek bir mağaza çatısı altında barındıran,onlinealışveriş sitesinden bahsetmek mümkündür. www.alatesettur.com üzerinden sitede yer alan ürünleri inceleyebilir, firma hakkında bilgi edinebilirsiniz. Son derece modern ürünlere ulaşarak, seçkin markalarla müşterisini buluşturan site, müşteri memnuniyetini esas alır.

Tesettür Giyim Markaları

Site çok sayıda markayı bünyesinde barındırır. www.alatesettur.comadresinde yer alan markalar; Aker, Al Merwah,  Ara Zeynep Bilyay,  Armine, Bella Mondini, Bestini, Bufin, Butik İstanbul, Butik Simge, Çanta Park, Craft, Cansu Susam, Cacharel, David Jones, Dide, Diek Etiz,Dsn, Deniz Aktağ ve Doquegibi ünlü markalardır. Bunların yanı sıra; Eflatun Espara, Ezgi İpek, Eftandise, El Sahra, Esara Betül, Feracem, Fsg Takı, Ferzin, Ftm, Gülce, İklim, Kayra, Manttocu, Neva Style,Noi, Öykü vePierrreCardin gibi dünyaca ünlü markalara yer verilir. Sayılan markalara ait tüm ürünler orijinaldir.

Ürün Değişim Koşulları

http://www.alatesettur.com  Adresinde yer alan ürünleri satın almak için siteye ücretsiz üye olabilirsiniz. Ürünleri ödemek için kredi kartının yanı sıra kapıda ödeme seçenekleri bulunur. Bu seçenekle kredi kartı olmayanlar da birbirinden şık tesettür giyim parçalarına sahip olabilirler. Sitede yapılan alışverişlerde taksit seçenekleri de bulunur. Ayrıca yapılan alışverişlerde kart bilgileriniz güvence altındadır. Sitenin Türkiye’de bulunan mağazalarının yanı sıra ülke dışında da mağazaları mevcuttur. Sitede yapılan alışverişlerde takıların, aksesuarların, kişisel bakım ürünlerinin ve kozmetik ürünlerinin değişimi yoktur. Bu ürünlerin dışında kalan ürünlerin değişimi yapılabilir. Ancak değişim yapmak istediğiniz ürünlerin kullanılmamış olması gerekir. Aksi halde hasar görmüş, bozulmuş ürünlerin değimi kabul edilmez. Siteden alınan ürünlerden mayoların, abiye ürünlerinin ve özel tasarım ürünlerinin değişiminin yapılması isteniyorsa, ürünün alındığı gün kargoya verilmesi gerekir. Bu kategoriler dışındaki ürünler ise 2 hafta içerisinde değişim yapılmak üzere iade edilebilir. Ürünler faturaları ve iade formu ile gönderilir. Değişim yapılmak istenilen ürün, iade formu doldurularak firmaya iletilebilir. Firmaya üye olarak keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

ilker {pepe galatasaray}

Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat