Yumurtalık Kumsal Butik Otel İle Ayrıcalığı Hissedin

Genel Tekno Fare 1.998 kez okundu.

Yumurtalık Otel odaları sizin yanınızda misafirleriniz de ağırlayabileceğiniz dört kişilik odalarla en iyi hizmeti vermektedir. Her oda da ayrı olan internet sistemi ile dışarı ile olan bağlantınıza devam edebilirsiniz. Seminerlerinizi burada vererek eğitimlerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Klima sistemleri ile donanımlı olan otel odaları gündüz ve gece istediğiniz sıcaklıkta ayarlanabilme kapasitesine sahiptir. Elinizin altında bulunacak içecekleriniz sürekli dolaplarınızda yenilerek isterseniz resepsiyon ile başka isteklerinizi de yerine getirebilirsiniz. Tatil imkânınızı kısıtlamayın. Otelimiz sizin her ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasite de tasarlanmıştır. Otelimiz hemen sahil kenarına açılan kapısı ile ayaklarınızı kuma değdirmeden denize girmenizi sağlar. Temizliği ve konforu birlikte yakalamak isteyenler sizin için en doğru seçim bizim otellerimiz olacaktır. Güneşin batışını hiç bu kadar yakından izleyerek renginin bu kadar mükemmel olduğunu fark etmemişsinizdir.

Çocuk Menümüzle Çocuklarınız Büyüdüğünü Fark Edecek

Yemek salonlarında her zaman sorun olan çocuk yiyecekleri otelimiz ayrıcalığı ile değişecek. Çocuklarımız için ayrıca tasarlanan açık büfe yiyecekler denize ya da havuza girip çıkan çocuklarımızın rahatlıkla alabileceği bir yerde bulunmaktadır. Kendi boylarına uygun sandalye ve masaları ile istedikleri yiyeceklere kolaylıkla uzanarak alıp kendi masalarında yiyebilirler. Onlar için yaş pastanın binbir çeşidi, tuzlu gıdalar, dondurma, makarna ve renkli sebze yemekleri sadece onların alabileceği nitelikte hazırlanarak yemeleri sağlanır. Sizi hiç yormadan geçirebileceğiniz başka bir tatil mekânı yok. Yumurtalık Otelleri her alanda tatilcilerini düşünerek kolaylıkla sunmaktadır. Kahvaltı ve akşam yemeklerin de çocuklarınızın olduğunu fark bile etmeyeceksiniz. Çocuklarınız için ayrıca ilgilenecek olan personel hizmetimiz bulunmaktadır. Yemek esnasında çocuklarınıza eşlik edecek çalışanlarımız onların dilini anlayabilmek için özel olarak eğitim almaktadır.

Otelimizin Geçmişi Tarihin Derinliklerine Kadar Uzanır

Tarihi yapıları ile ünlü olan Yumurtalık Beldesi Yumurtalık Otelleri ile tarihe ışık tutmak amacını benimsemiştir. Yurt dışından gelen turistler ile yakından ilgilenerek tekrar gelmeleri için ülkemizden memnun ayrılmaları sağlanır. Her sene daha fazla müşteri akını olan otellerimizde rahatlık ve memnuniyet ön plandadır. Buradaki ekonomiyi kalkındırmak ve tarihimizi silmemek adına gelen yerli ve yabancı turistlere uygun fiyatlar uygulanmaktadır. Yumurtalık Otel kendi çizgisini yaratmış ve her yaptığı etkinlikle adını duyurmayı başarmıştır. Zamana yenik düşmemek için sürekli kendini yenileyerek her zaman müşteri potansiyelini yükseltmeyi hedef bilmiştir. Oyun salonları, otel odaları, kafesi, yemekhane salonu, barı, eğlence yerleri, havuzları ve muhteşem kıyısı ile her zaman gözde mekânlar arasındadır. Kendiniz için özel bir tatil yeri arıyorsanız burası mükemmel bir seçim olacak. Şehir dışından ulaşımı kolay olan otellerimiz otobüsle gelişlerde terminalden sizi servilerimizle alarak gelmenizi kolaylaştırır. Kendi aracınızla güneye inmek istiyorsanız her zaman otelimize ait olan park yerlerimiz yüzlerce aracı alabilecek kapasitede büyük tasarlanmıştır.

Kaynak : http://www.kumsalbutikotel.com/

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Tekno Fare}

Teknoloji Faresi
Önceki yazıyı okuyun:
En Değerli Markalar Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Interbrand tarafından marka değerlendirilmesi yapıldı. Gıda,otomotiv,gıda,teknoloji gibi sektörlerin yer aldığı listede Apple birinci sırada...

Kapat